Traškūs vafliai su kefyru ir feta

0 Shares
0
0
0

Ar aš iškepiau naujus mylimiausius savo vaflius? Labai gali būti. Viduje purūs, išorėje traškūs ir su siurprizu – svogūnų laiškais ir, jeigu norėsis, brinzos arba fetos sūriu.

Traškių vaflių triukai

Žinau, žinau – vieni mėgsta traškius, kiti mėgsta guminius. Bet jeigu jūs, kaip ir aš, esat traškiųjų komandtoj, siūlau pasinaudoti dviem mano triukais:

  1. Į vaflių tešlą pabandykit įpilti kefyro. Kuo tirštesnis ir riebesnis, tuo geriau – suteiks ne tik gerą tekstūrą, bet ir sodraus skonio arba charakterio.
  2. Vi-sa-da vaflius vėsinkite ne lėkštėje ar ant lygaus paviršiaus, bet ant grotelių. Taip vafliai nesudrėgsta ir išlieka traškūs.

Kokį sūrį naudoti?

Jeigu sekate mane socialiniuose tinkluose, galimai girdėjote apie mano legendinius sūrius vaflius su čederiu. Kodėl legendinius? Nes visi juos taip pamilo, kad sūrūs vafliai tapo populiaresni už saldžius.

Kur link linkstu? Nebijokit į vaflių tešlą įmaišyti ir kitų sūrių. Mano favoritai – fetos ir brinzos sūriai, bet eilėje taip pat laukia ožkos sūris ir netgi šiek tiek pelėsinis brie.

Traškūs vafliai su kefyru ir feta – receptas

🧾 Gaunasi 4 čirviniai blynai-vafliai:

  • 3 kiaušiniai,
  • Žiupsnis druskos,
  • 1 v. š. česnako granulių (arba skiltelę šviežio česnako),
  • 200 ml tiršto kefyro,
  • 150 g miltų,
  • 1 a .š. kepimo miltelių, 2 v. š. alyvuogių aliejaus,
  • Gera sauja smulkintų svogūnų laiškų.
  • Bonus: brinzos, fetos ar kitas sūris. Vėlgi – sauja, pagal skonį.

Dubenyje išplakite kiaušinius, žiupsnį druskos, česnako granules (arba skiltelę šviežio česnako), tirštą kefyrą, 150 g miltų, 1 a .š. kepimo miltelių, 2 v. š. alyvuogių aliejaus. Galiausiai, įsukite gerą saują svogūnų laiškų ir sūrį.

Kepkite savo turimoje keptuvėje (aš savo senolę dėl visa ko papildomai paaliejinau) ir serviruokite su jogurtiniu žolelių padažu (jogurtas + česnakas + žolelės), dzadzikiu, keptu ar be lukšto virtu kiaušiniu.

Receptas video formatu – nuorodoje.

0 Shares

Leave a Reply

You May Also Like