Apie

Labas ir ačiū, kad užsukai į mano meką pusryčiams. Pažadu, kad kai kitąkart parduotuvėje blaškysiesi tarp lentynų ir į telefono naršyklę suvesi pusryciams.com, čia tikrai rasi kažką įkvepiančio ir artimo savo rytams. Nepriklausomai nuo to, ar mėgsti pusryčiams skirti 5 ar 15 minučių. Malonumas pusryčiauti tikrai nepriklauso nuo tavo žadintuvo laiko ir aš pasistengsiu tai įrodyti.

hello

APIE MANE

Esu Gabrielė Žutautaitė ir savo meilę pusryčiams atradau prieš kiek daugiau nei penkerius metus, kai iš tėvų namų išsikrausčiau su žiniomis, kaip viso labo užsitepti sumuštinį. Užtat, kai Googlo pagalba išmokau išvirti  kiaušinį iki tinkamo kietumo, prasidėjo tikrieji eksperimentai. Šiandien kiaušinius galėčiau paruošti jau mažų mažiausiai skirtingais 9 metodais.

Be to, kad mano mylimiausia tema, apie kurią galėčiau kalbėti 24/7 – maistas, realiame suaugusiųjų pasaulyje save sieju su rinkodara. Šiuo metu dirbu skaitmeninės reklamos agentūroje ir dedu viltis, kad po kelių metų galėčiau šias dvi savo mylimiausias sritis apjungti į vieną veiklą.

BENDRADARBIAVIMAS

Kadangi turiu žinių ne tik virtuvėje, bet ir rinkodaroje, savo turimais resursais ir žiniomis galiu mielai pagelbėti kurdama vizualinį ir tekstinį turinį jūsų prekės ženklams ar integruodama produktus į savo komunikaciją. Sudominau arba turite kitų bendradarbiavimo pasiūlymų? Su malonumu išklausyčiau visokio plauko idėjas. Mano kontaktai – šiame puslapyje.