Ispaninio šalavijo (chia) pudingas su pasifloromis

0 Shares
0
0
0

Pasifloros man visad atrodė kaip vaisius iš kitos planetos (ar bent kitos mūsų planetos pusės). Niekur kitur nematyta tekstūra, niekur kitur neužuostas kvapas, o paragauti pasitaiko tik šventinėmis dienomis: įplaktą į pudingą restorane, įmaišytą į tortą šventės metu ar geriant tą stebuklingąją margaritą iš „Spiritus“ baro. Namo ši draugystė taip niekad ir nepersikeldavo.

Iki dabar! Atradusi jų savo partnerių 400 g. pirkinių krepšelyje (reklama), noriu jas naudoti visur. Trinti į kokteilius, gaminti gaivius desertus arba integruoti į pusryčius. Ispaninio šalavijo (chia) pudingas su pasifloromis – vienas būdų tai padaryti pusryčių metu. Chia pudingą visada galima užsimaišyti iš vakaro pagal žemiau pateiktą santykį, o ryte beliks šį pudingą susluoksniuoti su šviežiomis pasifloromis ir mėgstama granola.

Kaip ruošti chia pudingą: auksinė taisyklė

Jau nesuskaičiuosiu, kiek tiksliai kartų esu googlinusi tikslų ingredientų santykį, norėdama pasigaminti šio pudingo iš vakaro. Googlinau, kol nesusigaudžiau, kad reikia įsiminti vieną vienintelę taisyklę. Ispaninio šalavijo (chia) pudingas su pasifloromis ar be jų puikiausiai pavyks pasigaminti naudojant auksinį taisyklę:

1 stiklinei skysčio reikia 4 valgomųjų šaukštų ispaninio šalavijo sėklų

Viskas. Stiklinė čia – standartinė 250 ml talpinanti stiklinė (matavimo vienetus jau esu aprašiusi šiame įraše). Šaukštas – nei per didelis, nei per mažas, bet tikrai neprašausit naudodami matavimams skirtus šaukštelius.

Geriausia dalis – iš skysčių galima naudoti viską, ką mėgstate. Tradiciniai pasirinkimai dažniausiai šį pudingą gaminti iš augalinio arba karvės pieno, bet nebijokite eksperimentuoti! Augaliniame piene tirpinkite kakavą ir turėsite šokoladinį chia pudingą. Prieš pudingo gamyba pasiruoškite japoniškos matcha arbatos ir turėsite matcha chia pudingą. Ne ką mažiau skanu ir indiškos arbatos chai pagrindu ruoštas pudingas – jis turėtų kvepėti aromatingais prieskoniais. Plakite skystesnius vaisių kokteilius, spauskite sultis ir pudingą brinkinkite juose – taip nereiks jokių papildomų priedų ir skonių. Galiausiai, paprastą pieno pudingą visada galima gardinti pjaustytais vaisiais, riešutais, mėgstamomis uogienėmis, jogurtais ar kremais. Jeigu mėgstate saldžiau, į pudingą papildomai galima įmaišyti saldiklio: klevų ar agavų sirupo, medaus.

0 Shares

Leave a Reply

You May Also Like