Kiaušinio salotų sumuštinis

Kad ir kiek bandyčiau apsimesti gourmet, niekam iš mano pusryčių meniu nepavyks pašalinti šito paprasčiausio kiaušinių salotų sumuštinio. Liaudiškai tariant: bulka, kiaušinis ir majonkė. Arba tobulas sumuštinis nuomos savaitei.
0 Shares
0
0
0

Kad ir kiek bandyčiau apsimesti gourmet, niekam iš mano pusryčių meniu nepavyks pašalinti šito paprasčiausio kiaušinių salotų sumuštinio. Liaudiškai tariant: bulka, kiaušinis ir majonkė. Kaip kažkada mano mylimas žurnalas Bon Appetit rašė, šitas sumuštinis yra tobulas nuomos savaitės sumuštinis bet kam, kas turi apmokėti sąskaitas. Vos trys pagrindiniai pigūs ingredientai, o po to jau galima pereiti prie interpretacijų.

Jeigu norisi kažką įrodyt su daugiau ingredientų, sumuštinį galite gardinti ir kitais priedais, kurie pridės cinkelį. Aš rekomenduoju:

  • Papildomus padažus – kaip visada man prie kiaušinių skaniausiai dera garstyčios arba krienai, bet galima eksperimentuoti ir su čili padažu,
  • Kažką „kandančio“ – lengvai marinuotus raudonus svogūnus arba net chalapos paprikas,
  • Šviežias traškias daržoves – geriausiai ridikėliai arba agurkai,
  • Žalumynus – man labiausiai dera krapai, bet puikiai tinka ir įvairūs daigai, gražgarste, špinatai,
  • Avokadą – nuo jo tekstūra taps dar kremiškesnė.

Žemiau – mano mėgstamiausia kombinacija su garstyčiom ir ridikėliais.

1IMG_0660

1IMG_0654


Gaminimo trukmė: 8 minutės.

Ingredientai:
– 1 kiaušinis,
– 1 v. š. majonezo,
– 1 a. š. garstyčių,
– druska ir pipirai,
– ridikas,
– skrebutis/bandelė/duonos riekė/bet kas, ant ko galima uždėti kiaušinio salotas.

Gaminimo eiga:

  1. Išvirkite kiaušinį. Mano mėgstamiausias metodas – pradėti nuo šalto vandens. Į puodą su šaltu vandeniu įdedu kiaušinį, uždengiu dangčiu. Vanduo užverda, nuimu dangtį, uždedu laikmatį lygiai 3,5 minutės, kiaušinį išimu ir dedu į ledinio vandens vonelę.
  2. Kiaušinį nulupu, supjaustau gabalėliais. Sudedu į dubenį, išmaišau su majonezu, garstyčiom, druska ir pipirais. Masę dedu ant duonos ir gardinu pasirinktinais priedais – šįkart žalumynais ir ridikėliais.
0 Shares

Leave a Reply

You May Also Like

Kaip sudėlioti tobulą Budos dubenėlį (buddha bowl)?

Juokai juokais, bet aš šiuo metu daugiau nei visada noriu šviežių vaisių ir daržovių. Kuo daugiau vitaminų ir kuo stipresnio imuniteto. Budos dubenėliai – puiki proga tai kasdienei daržovių porcijai suvalgyti. Nesvarbu, ar pusryčiams, ar pietums, su Budos dubenėliais gausite sveiką ir subalansuotą patiekalą bei daugybę daržovių.