Chia sėklų pudingas su šaltalankių uogiene

0 Shares
0
0
0

Vasarą dažniausiai įvyksta du dalykai mūsų namuose. Pirma, smarkiai sumažėja buvimo namie trukmė – grįžtam čia dažniausiai tik pamiegoti. Antras pokytis labiau pirmo pasekmė – vasarą mūsų šaldytuvas būna beveik tuščias, nes valgom tai šen, tai ten, bet dažniausiai ne namie (išskyrus pusryčius). Ir negi dabar pirksi išskirtinai tik pusryčiams maisto?.. Taip ir maitinamės likučiais. Tik kol sugyventinis atsidaręs spinteles ir šaldytuvą mato „tuščia“, aš matau daug neišnaudotų galimybių.

Pavyzdžiui, šitam pudingui reikia 3 (arba net 2!) ingredientų + norimo pasirinkto saldiklio. Dabar beliko išmokti tai prastumti sugyventiniui ir mano vasarinis pusryčių meniu išgelbėtas.

2_chia_pudingas


Gaminimo trukmė: 5 minutės.
Porcijos:
1.

Ingredientai:
– 100 ml kokosų pieno,
– 100 ml migdolų pieno (arba galima vietoj kokosų ir migdolų pieno mixo naudoti tiesiog 200 ml migdolų pieno).
– 4 v. š. chia sėklų,
– keli šaukštai šaltalankių uogienės.

Pagardinimui:
– graikiškas arba avižų jogurtas,
– trupintos pistacijos.

Gaminimo eiga:
Iš vakaro: į stiklainį supilu kokosų ir migdolų pieną, įdedu 4 šaukštus chia sėklų. Stiklainį uždarau, smarkiai smarkiai išplaku, įdedu į šaldytuvą ir pamirštu iki rytojaus ryto.
Ryte: dalį stiklainio turinio sudedu į stiklinę, uždedu sluoksnį šaltalankių uogienės. Tada vėl pudingo, šaukštą jogurto, vėl šaltalankių uogienės ir pistacijų. Voila!

0 Shares
2 comments

Leave a Reply

You May Also Like