Apie autorę

 
Labas ir ačiū, kad užsukai į mano meką pusryčiams. Pažadu, kad kai kitąkart parduotuvėje blaškysiesi tarp lentynų ir į telefono naršyklę suvesi pusryciams.com, čia tikrai rasi kažką įkvepiančio ir artimo savo rytams. Nepriklausomai nuo to, ar mėgsti pusryčiams skirti 5 ar 15 minučių. Malonumas pusryčiauti tikrai nepriklauso nuo tavo žadintuvo laiko ir aš pasistengsiu tai įrodyti.

Kas slepiasi už „Pusryčiams“?

Esu Gabrielė Žutautaitė ir savo meilę pusryčiams atradau studijų metais. Kaip tik tada, kai iš tėvų namų išsikrausčiau su žiniomis, kaip viso labo užsitepti sumuštinį. Užtat, kai Google pagalba išmokau išvirti  kiaušinį iki tinkamo kietumo, prasidėjo tikrieji eksperimentai. Šiandien kiaušinius galėčiau paruošti jau mažų mažiausiai skirtingais 9 metodais.

Daugiau apie mano projektus už „Pusryčiams“ ribų sužinoti galite mano asmeniniame tinklalapyje zutautaite.com arba LinkedIn paskyroje.

Norite kurti kartu?

Be to, kad mano mylimiausia tema, apie kurią galėčiau kalbėti 24/7 – maistas, realiame suaugusiųjų pasaulyje save sieju su turinio kūrimu ir tekstų rašymu. Būtent todėl savo turimais resursais ir žiniomis galiu mielai pagelbėti kurdama vizualinį ir tekstinį turinį jūsų prekės ženklams. Sudominau arba turite kitų bendradarbiavimo pasiūlymų? Su malonumu išklausyčiau visokio plauko idėjas. Mano kontaktai – šiame puslapyje.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.