Jogurtinė avižinė košė

0 Shares
0
0
0

Kaip tikra košių ambasadorė jau pasakojau milijoną būdų kreminei košei paruošti – nuo įtrinto banano iki šaukšto riešutų sviesto. Užtat dabr atradau tokį metodą, kuris naujiena ir man pačiai. Tai – graikiškas jogurtas. Pasirodo, keli šaukštai graikiško jogurto gali net ir biriausią kortą paversti maksimaliai kremine. Detali instrukcija, kaip ruošiama jogurtinė avižinė košė – žemiau.


Jogurtinė avižinė košė su uogų sūkuriu

Gaminimo trukmė: 7 minutės.
Porcijos: 1.

Ingredientai košei:

1 a. š. sviesto,
60 g viso grūdo avižinių dribsnių,
150 ml vandens,
3 v. š. graikiško jogurto,
žiupsnio druskos ir vanilės,
klevų sirupo arba medaus (pagal skonį),
1–2 v. š. mėgstamų trintų uogų,
pasirinktinai – mėgstamų riešutų ar sėklų.

Gaminimo eiga:

  1. Puode ištirpinkite sviestą, suberkite avižinius dribsnius, juos šiek tiek paskrudinkite, kol išsiskirs riešutinis aromatas.
  2. Supilkite vandenį, įberkite žiupsnį druskos, vanilės, jeigu norisi – mėgstamo saldiklio. Neuždenkite puodo ir leiskite košei pavirti 3 minutes.
  3. Nuimkite puodą nuo ugnies, uždenkite dangčiu, leiskite jam pastovėti dar 2 minutes ir tik tada įmaišykite 2 v. š. graikiško jogurto.
  4. Serviruokite: į dubenį sudėkite košę, ant jos paskirstykite likusį šaukštą graikiško jogurto. Ant jogurto dėkite mėgstamas trintas uogas ir šaukštu išpieškite sūkurį. Jeigu uogos nesaldintos, nepamirškite klevų sirupo arba medaus, taip pat barstykite mėgstamais riešutais ar sėklomis.
0 Shares

Leave a Reply

You May Also Like