Įdaryti kiaušiniai arba deviled eggs

0 Shares
0
0
0

Šiandien yra 2020 m. vasario 22 diena. Vadinasi, jau 22 dienas pusryčiams valgau tik kiaušinius. Ar kiek pabodo? Pabodo. Ar gailiuosi pradėjusi? Tikrai ne.

Labiausiai džiaugiuosi, jog per visą šitą laiką teko išbandyti ir kiek įdomesnių patiekalų, kurių turbūt nebūčiau bandžiusi dar ilgai, jei ne bandymai neatsikartoti. Jau rašiau apie škotiškus kiaušinius, o dabar atėjo eilė įdarytiems kiaušiniams, dar geriau žinomiems kaip deviled eggs. Paprastai tariant, tai virti kiaušiniai, iš kurių išimamas trynys, jis paįvairinamas įvairiausiais priedais, o tada sugrąžinamas atgal. Dažniausiai, senamadiškai įpurškiant visą masę konditeriniu maišu arba švirkštu.

  1IMG_9380


Gaminimo trukmė: 15 minučių.
Porcijos:
1.

Ingredientai:
– 1 kiaušinis,
– 1-2 a. š. krienų (rašau intervalą, nes vieni krienai švelnesni, kiti aštresni – žiūrėkite pagal skonį),
– 2 a. š. mėgstamo majonezo,
– 1 a. š. raugintų agurkėlių skyčio,
– 1 a. š. smulkiai smulkiai pjaustytų raugintų agurkėlių,
– šlakelio mėgstamo aštraus padažo (mes dažniausiai naudojame aitriųjų paprikų padažus).

Gaminimo eiga:
1. Išsivirkite kiaušinius. Aš mėgstu pradėti virti šaltame vandenyje. Į prikaistuvį įpilu šalto vandens tiek, kad apsemtų kiaušinį ar kiaušinius. Leiskite vandeniui užvirti ir nuo užvirimo 5 minutes.
2. Išvirusius kiaušinius iškart perkelkite į ledinio vandens dubenėlį. Atsargiai kraštus padaužykite į lygų paviršių, grąžinkite trumpam į vandenį, kad lengviau luptųsi. Kiaušinius atsargiai nulupkite.
3. Kiaušinį perpjaukite pusiau, išskaptuokite trynį. Jį sudėkite į dubenėlį, įdėkite likusius įdaro ingredientus. Viską gerai išmaišykite.
4. Trynio masę su priedais šaukšteliu arba konditeriniu maišu grąžinkite atgal į trynio vietą. Barstykite raudona arba aitriąją paprika arba šlakstykite dar keliais lašais aštraus padažo.

0 Shares
1 comment

Leave a Reply

You May Also Like