Klasikiniai pomidorų skrebučiai

0 Shares
0
0
0

Pamirškit avo toastus – vasaros sezonu tegyvuoja pomų toastai! Nežinau, kaip pas jus, bet mano artimiausiųjų šiltnamiuose jau raudonuoja pomidorai. Visokiausių formų ir atspalvių, bet visi vienodai gražūs. Ir visus vienodai noriu suvalgyti.

Pusryčiams pomidorai gerai ne tik prie sumuštinio, bet ir ant sumuštinio – kaip pagrindinė sumuštinio žvaigždė. Paruošimas užtruks iki 5 minučių, o skonis – fantastinis. Viva la pomidorai! Viva la vasara!


Gaminimo trukmė: iki 10 minučių.
Porcijos:
1.

Ingredientai:
– Sourdough duona,
– Gabalėlis sviesto (augalinei versijai – alyvuogių aliejaus arba augalinio sviesto)
– Šaukštas majonezo (vegan versijai – puikiai tiks avokadų majonezas),
– Šviežias lietuviškas pomidoras,
– Česnako skiltelė,
– Žiubsnis druskos,
– Šaukštas alyvuogių aliejaus,
– Svogūnų laiškai.

Papildomai:
– Kiaušinis.

Gaminimo eiga:
1. Keptuvėje įkaitinu sviestą, supjaustau duoną. Duonos riekes paskrudinu svieste iš abiejų pusių. Jeigu skrebutį gardinsiu kiaušiniu, jį kepu toje pačioje keptuvėje.
2. Apkeptos duonos riekes iš abiejų pusių įtrinu česnako skiltele, vieną pusę užtepu majonezo sluoksniu, dedu pjaustytus pomidorų griežinėlius, pabarstau druska, pašlakstau alyvuogių aliejumi, pabarstau pjaustytu svogūno laišku.
3. Jeigu norisi, viską pagardinu keptu kiaušiniu.

0 Shares
2 comments

Leave a Reply

You May Also Like

Amerikietiškas obuolių pyragas

Kai rašau šitą įrašą jau yra rudens vidurys ir iki tol aš jau spėjau iškepti gal bent penkis šituos pyragus. Vienus tik su obuoliais, kitus su kriaušėm, bet puikiai žinau, kad prie šitos tešlos dera ir daugybė kitų įdarų – slyvos, serbentai, rabarbarai, braškės ar persikai. Trumpai tariant, šitas obuolių pyragas yra mano šio rudens sezono desertas to-go.