Klasikiniai pomidorų skrebučiai

0 Shares
0
0
0

Pamirškit avo toastus – vasaros sezonu tegyvuoja pomų toastai! Nežinau, kaip pas jus, bet mano artimiausiųjų šiltnamiuose jau raudonuoja pomidorai. Visokiausių formų ir atspalvių, bet visi vienodai gražūs. Ir visus vienodai noriu suvalgyti.

Pusryčiams pomidorai gerai ne tik prie sumuštinio, bet ir ant sumuštinio – kaip pagrindinė sumuštinio žvaigždė. Paruošimas užtruks iki 5 minučių, o skonis – fantastinis. Viva la pomidorai! Viva la vasara!


Gaminimo trukmė: iki 10 minučių.
Porcijos:
1.

Ingredientai:
– Sourdough duona,
– Gabalėlis sviesto (augalinei versijai – alyvuogių aliejaus arba augalinio sviesto)
– Šaukštas majonezo (vegan versijai – puikiai tiks avokadų majonezas),
– Šviežias lietuviškas pomidoras,
– Česnako skiltelė,
– Žiubsnis druskos,
– Šaukštas alyvuogių aliejaus,
– Svogūnų laiškai.

Papildomai:
– Kiaušinis.

Gaminimo eiga:
1. Keptuvėje įkaitinu sviestą, supjaustau duoną. Duonos riekes paskrudinu svieste iš abiejų pusių. Jeigu skrebutį gardinsiu kiaušiniu, jį kepu toje pačioje keptuvėje.
2. Apkeptos duonos riekes iš abiejų pusių įtrinu česnako skiltele, vieną pusę užtepu majonezo sluoksniu, dedu pjaustytus pomidorų griežinėlius, pabarstau druska, pašlakstau alyvuogių aliejumi, pabarstau pjaustytu svogūno laišku.
3. Jeigu norisi, viską pagardinu keptu kiaušiniu.

0 Shares
2 comments

Leave a Reply

You May Also Like

Avokadų majonezas

Nieko čia neapgausi – majonezą aš mėgstu. Gal ne taip, kaip sugyventinis, galintis majonezą valgyti tiesiog su duona ar sūriu, bet mėgstu. Vienas mano mylimiausių guilty pleasures yra sumuštinis su kiaušinio ir majonezo mišraine. Užtat kartais majonezas baigiasi, norisi sveikiau arba daržovių krepšy guli jau begendantys avokadai. Tada aš gaminu savo naminį avokadų majonezą.

Kepti ciberžolės kiaušiniai

Kiek labai jau susirūpinot savo imunitetu? Nors atvejų skaičiai jau varo lengvą neviltį, aš, asmeniškai, dar stebuklingų sveikatinimosi metodų nesiėmiau. Užtat kai suvalgau kažką maistingo arba, pasak interneto, padedančio imunitetui, noriu sau ant kaklo užsikabint bulvinį medalį. Pavyzdžiui, šį ciberžolės kiaušinį.