French toast skrebučiai iš kruasanų

1 Shares
0
0
1

Nežinau kaip jūs, bet mes dažnai nesugebam suvalgyti viso maisto, kurį nusiperkam. Ir tada baisiai pykstam ir patys ant savęs, ir vienas ant kito, nes vienas nupirko vienus produktus, kitas – kitus, o kažką vis tiek teks išmesti, nes galiojimo laikui jau ate. Todėl kad taip nebūtų, vis dažniau bandau atrasti būdų, kaip tuos likučius suvartoti.

Intergalaktinė likučių sunaudojimo klasika žinoma yra kyšas ar omletas, bet kartais į šitą reikalą galima pažiūrėti ir kiek kūrybiškiau. Pavyzdžiui, šitie prancūziški skrebučiai iš kruasano atsirado kaip tik vieną rytą, kai pastebėjau, kad kruasanai klasikiniam vartojimui nelabai tinkami ir galvojau, kaip čia juos kitu būdu suvalgyti. Ir voila!

IMG_5105_copy


Gaminimo trukmė: 10 minučių.
Porcijos: 
1.

Ingredientai:
– 1 kiaušinis,
– 2 v. š. pieno,
– 1 kruasanas (patarimas: kuo kruasanas labiau sudžiūvęs, tuo skaniau iškepa, tai jeigu turit šviežius, galit prieš tai šiek tiek paskrudinti orkaitėje),
– 1 v. š. rudojo cukraus,
– žiupsnis druskos ir cinamono,
– gabalėlio sviesto kepimui,
– norimų priedų (aš rinkausi močiutės uogienę, graikišką jogurtą, uogas ir šviežias mėtas).

Gaminimo eiga:
1. Dubenyje išsiplaku kiaušinį su pienu. Kruasaną perpjaunu išilgai. Puseles išmirkau plakinyje, pabarstau cukrumi, cinamonu ir druska.
2. Keptuvėje ištirpinu sviestą, dedu abi puseles ir kepu tol, kol gražiai apskrunda. Serviruoju su aukščiau išvardintais priedais, bet puikiai tinka ir visi šviežūs ar karamelizuoti vaisiai, džemai, grietinėlė, granola ir kiti saldūs reikalai. Kruasanus, žinoma, galima valgyti ir nesaldžius – reiktų tik nebarstyti cukrumi ir cinamonu, o tada jau ir priedus galima rinktis sūrius – daržoves, sūrį, keptą ar be lukšto virtą kiaušinį, žoleles.

P. S. Siunčiu linkėjimus http://www.seforeceptai.lt!

1 Shares

Leave a Reply

You May Also Like