Šokoladinė košė su karamelizuotais bananais ir riešutų sviestu.

0 Shares
0
0
0

Kalbant apie pusryčių gaminimą ne tik sau, turiu problemą. Mano 26-erių metų sugyventinis kaip koks 6-metis maištautojas griežtai atsisako valgyti bet kokias košes. Tai reiškia, kad jeigu noriu valgyti košę, nesvarbu, ar grikių, ar avižinę, ar kynvą, ją galiu iškart virti tik sau. O man kažkaip nesmagu, nes šitas pusryčių ritualo įprūdijimas ir taip man kainavo nemažai nervų – taip būna, kai susitinka rimta pusryčiautoja ir tas, kuris visą gyvenimą pusryčiavo su kava ir saldainiais. Bet praėjusią savaitę atradau tokią, kurią sugebėjau parduoti ir šitam heiteriui! Aleliuja, nevalgomų produktų sąrašas trumpėja.


Gaminimo trukmė: 10 minučių.
Porcijos: 1.

Ingredientai:

– 50 gr. avižinių kruopų,
– 50 ml. pieno,
– 50 ml. vandens,
– 1 a. š. nesaldintos kakavos miltelių,
– 1 bananas,
– 1 v. š. medaus,
– 1 a. š. riešutų sviesto.

1. Košė. Į prikaistuvį supilu pieną ir vandenį, leidžiu įkaisti. Beveik užvirus, supilu kruopas ir standartiniu metodu paverdu. Kol košė verda ant silpnos ugnies, sutrinu pusę banano. Košei jau bebaigiant išvirti, įdedu šaukštelį kakavos ir sutrintą bananą. Viską išmaišau ir leidžiu dar bent 3-5 minutes pavirti, kad skoniai susimaišytų.
2. Karamelizuoti bananai. Kol košė baigia išvirti, supjaustau likusią banano dalį. Įkaitinu keptuvę, įdedu šaukštą medaus. Medus ištirpsta, sudedu bananus, gražiai iš abiejų pusių pakepinu.
3. Kai košė išverda, dedu ją į dubenėlį, iškart uždedu šaukštą riešutų sviesto, kad jis ištiprtų. Ant viršaus lieka bananai. Dėl grožio ir skonio pabarsčiau riešutų ir kokoso drožlių likučiais.

0 Shares
2 comments
  1. Atgalinis pranešimas: Obuolinė košė – PUSRYČIAMS

Leave a Reply

You May Also Like