Braziliškas avokadų kokteilis

Mes turim problemą – savaitgalais intensyviai piktnaudžiaujam užkandžiais. Aišku, už tokias baikas nepadėkoja nei sekmadienio nakties miegas, nei skrandis. Dėl tokių nuodėmių labai dažnai sekmadieniais man norisi kažko labai lengvo. Pavyzdžiui, avokadų kokteilio.
0 Shares
0
0
0

Mes turim problemą – savaitgaliais intensyviai piktnaudžiaujam užkandžiais. Jeigu liekam namie, prie filmų ar serialų visad bus „kažko skanaus“: nachos su chili con carne kaip vakar, keptų batatų ar paprastų bulvių su naminiais padažais, o jeigu labai tingisi visad užtenka visokių sūrių, užtepėlių ir čipsiukų rinkinukų.

Aišku, už tokias baikas nepadėkoja nei sekmadienio nakties miegas, nei skrandis. Todėl labai dažnai sekmadieniais man norisi kažko labai lengvo. Pavyzdžiui, avokadų kokteilio. Taip, tik avokadų. Ne, čia nėra bananų. Pasirodo, šitas gėrimas yra gana tradicinis Brazilijoj. Skiriasi tik tai, kas pilama vietoj skysčio – pienas, jogurtas, kokosų kremas, skiestas su vandeniu ar tiesiog vanduo.


Gaminimo trukmė: 3 minutės.

Ingredientai:
– Pusė didesnio arba vienas mažas avokadas,
– Pusė stiklinės pieno (vegan versijai – augalinio),
– 1 a. š. medaus (vegan versijai – klevų arba agavų sirupo),
– 3-4 ledo kubeliai,
– laimo sulčių.

Gaminimo eiga:

Viską sudėkite į blenderį ir gerai išplakite. Aš dėl grožio dar barsčiau chios sėklomis ir riešutais, bet daugiau kaip ir nieko nereikia.

0 Shares

Leave a Reply

You May Also Like